.

Białowieskie żubry na żywo. Transmisja online, realizowana przez Lasy Państwowe.

Na chwile obecną (stan z dnia 01.04.2017) do koła należy 62 myśliwych w tym 1 Dianę. 3 członków koła posiada najwyższe odznaczenie myśliwskie "ZŁOM", 5 członków "Złoty Medal zasługi łowieckiej", 10 członkom naszego koła nadano "Srebrny Medal Zasługi Łowieckiej" oraz przyznano 23 "Brązowe Medale Zasługi Łowieckiej". Od dnia 21 stycznia 2010 Koło Łowieckie PETROPONOWA może pochwalić się Srebrnym Medalem Zasługi łowieckiej.

W swoich szeregach posiadamy 30 selekcjonerów, 7 sędziów i instruktorów strzelectwa myśliwskiego, a także 3 kolegów którzy posiadają uprawnienia sokolnicze i polują z ptakami łowczymi.
 

Lp. Nazwisko i Imię - data wstąpienia do Koła

Medale Zasługi Łowieckiej

Złom Złoty Srebrny Brązowy
1 Białas Czesław - 1994 - - - 27.01.2010
2 Bielecki Witold - - - -
3 Borkowski Tomasz -2011 - - - -
 4 Dobrosielski Adam - 2011 - - - -
5 Dobrzeniecki Mariusz - 2013 - - - -
6 Domiński Marek - - - -
7 Dubacki Tomasz - 2012 - - - -
8 Falkiewicz Artur - - - -
9 Fila Andrzej - 1971 - - -

11.02.2015

10 Gabryszewski Radosław - 2016 - - -

-

11 Grabowski Grzegorz - 2009 - - -

-

12 Guzanek Jan - 2010 - - -

-

13 Jagielski Adam - - - -
14 Jankowski Marek - 2012 - - - -
15 Jędrzejczyk Adam - 2007 - - - -
16 Jędrzejczyk Sławomir - 2007 - - - -
17 Jędrzejewski Mirosław - - - -
18 Karpińska Beata - 2013 - - - -
19 Kaszewski Andrzej - 2010 - - - -
20 Kisielewski Stanisław - 2016 - - - -
21 Kleniewski Marek - 2015 - - - -
22 Kłys Wojciech - 2011 - - - -
23 Kolasiński Emil - 2014 - - - -
24 Kordalewski Marek - 2017 - - - -
25 Kucharski Grzegorz - 2011 - - - -
26 Kulesza Mariusz - - - -
27 Kwiatkowski Mariusz - 2005 - - - -
28 Kulczakiewicz Waldemar -1984 - - 21.10.2014 23.06.2009
29 Marcinkiewicz Marcin - 1997 - - - 16.10.2012
30 Miliński Marian - 1981 - - - 1.09.2009
31 Michalski Janusz - 1998 - - - 13.02.2013
32 Michalski Zdzisław - 2008 - - -

15.07.2015

33 Oziembło Stanisław - 1997 - - - 15.12.2010
34 Oziembło Witold - 1977 - - - 23.04.2008
35 Pacałowski Jerzy - - - -
36 Pacałowski Wojciech - - - -
37 Paoli Stefano - - - -
38 Pilewski Wojciech - 2011 - - - -
39 Płocieniak Jerzy - 1973   -  23.03.2016  23.04.2008 29.10.1980 
40 Podkański Stanisław - - - 20.08.2008
41 Rędziński Zygmunt - 1978 - - - 12.2009
42 Robakiewicz Jerzy - 1984 - - 26.10.2016 23.04.2008
43 Różycki Witold - 2001 - -

15.07.2015

07.10.2009
44 Ryfa Andrzej - 2011 - -

-

-
45 Ryfa Jan - 2008 - - - -
46 Ryfa Michał - 2001 - - - 1.09.2010
47 Sobiecki Mariusz - 2011 - - - -
48 Stokłosa Tadeusz 27.04.2005 05.01.2000 15.10.1992 05.05.1983
49 Syroka Rafal - 2016 - - - -
50 Szczypka Hubert - - - -
51 Szczypka Józef 21.08.2009 30.11.1993 31.03.1987 29.10.1980
52 Szrajber Jan - 1986 - - 25.05.2011 03.09.2002
53 Szum Janusz - - - -
54 Syperek Stanisław - 1979 01.09.2010 14.09.2000 26.03.1992 20.08.1985
55 Skrzypczak Janusz - 2004 - - - 11.07.2012
56 Synowicz Robert - 2007 - - - -
57 Szewczyk Tomasz - 2012 - - - -
58 Tarka Marek - 2006  -  -  20.05.2010  x
59 Warda Tadeusz - 1971 - 01.09.2010 20.08.1985 19.10.1980
60 Wyrzykowski Krzysztof - 1987 - - - 30.06.2010
61 Zaborowski Adam - 2014 - - -  23.06.2009
62 Ziembicki Maciej - 2014 - - - -
    - - - -

Stażyści


 
   
   

 

Domek